kõik kategooriad

Industry News

Avaleht> Uudised > Industry News

NFD seeria segatud Nutsche filtriga kuivati

Aeg: 2023-02-09 Tabamused: 27

WuXi ZhangHua NFD seeria Ärritatud Nutsche filtrikuivati

NFD seeria Segatud Nutsche filter Kuivati, selle disain põhineb tehnilisel uuendusel ja paindlikkus, mis suudab kiiresti reageerida klientide vajadustele ja esitada kohandatud kujundusi.

1111

▷ Multifunktsionaalne integratsioon ja õhukindel tühjenduskonstruktsioon ei saa ainult parandada toote puhtust, vaid väldib tõhusalt ka väga aktiivsete toodetega kokkupuutest põhjustatud ohutusprobleeme.

▷ Efektiivne filtreerimisala on 0.3 ㎡ kuni 16 ㎡, mida kasutatakse laialdaselt tahke ja vedeliku eraldamise operatsioonides farmaatsia-, toiduaine-, peenkeemia-, joogi-, värvaine- ja muudes tööstusharudes.

▷ Filtreerimise, puhastamise, kuivatamise ja automaatse tühjendamise toimingud viiakse lõpule samas suletud seadmes, seega ei toimu materjali kokkupuudet, mis hoiab ära saastumise ja ristinfektsiooni.

▷ Filtri šassii lukustuskonstruktsioon on ohutu ja töökindel ning hüdrauliline automaatne kiiravatav disain vähendab käsitsi tööaega ja töömahukust.

▷ S-kujulise kaareosaga konstrueeritud segamislabal on suur soojusülekandeala, hea soojusülekandevõime, kergesti puhastatav ja materjalid ei kogune.

▷ CIP/SIP, sealhulgas proovivõtuventiil ja tühjendusventiil.

▷ Hüdraulikaõli toru sisseehitatud konstruktsioon muudab kogu seadme ilusaks ja kergesti puhastatavaks.

▷ ärritunud testimisplatvorm nutsche filterkuivati saab testida materjali filtreerimiskiirust ja ava suurust.

Valida on ka mitme valiku vahel.

Liituge meiega

Kõiki küsimusi saab kirjeldada siin ja me vastame teile esimesel võimalusel

Näitus