kõik kategooriad

Industry News

Avaleht> Uudised > Industry News

Segatud Nutsche filterkuivati ​​juhtpaneel

Aeg: 2023-02-27 Tabamused: 15

-------------WUXI ZHANGHUA PHARMACEUTICAL EQUIPMENT CO. LTD.

VEEBISAIT: www.filter-dryer.com

HMI paneel

Wuxi Zhanghua Pharmaceutical Equipment pakub täiustatud juhtimissüsteemi, mis põhineb Siemens S7 TIA-l koos HMI juhtpaneeliga. See kaughooldusseadmega juhtimissüsteem võib parandada seadmete ja süsteemi ohutust, töökindlust ja kasutusiga. Sellel on kaasaegne kasutajaliides ja lihtne süsteemilaiendus, mis on hõlpsasti käsitsetav ja paindlik ning tõhusust parandab ka lühike uuendusaeg. Lisaks vastab juhtimissüsteem FDA ja GMP eeskirjadele ning standarditele IEC 61508 ja EN ISO 13849 ning võtab arvesse isiku- ja tööohutust. Rikkeprobleemid ja varuosade tarnimine lahendatakse kiiresti kaughooldusega kogu maailmas, mis vähendab rikkeid, seisakuid ja võimalikke kulusid.

Nimetu-18

Juhtsüsteemi saab Etherneti või väljasiini kaudu ühendada uuendamist vajava süsteemiga ning salvestada juhtimise ajal protsessi- ja tooteandmeid. See aitab parandada toote üldist kvaliteeti. HMI paneelid ja S7 TIA juhtimissüsteem sobivad ka kolmandate osapoolte kaubamärkide jaoks ja neid saab kohandada vastavalt konkreetsetele nõuetele.

Arukas töörežiim ja integreeritud valemihaldus

Juhtsüsteem saab juhtida tsentrifuugi, kuivatit ja segistit. HMI paneeli kaudu saab lisaks süsteemiandmetele ja süsteemikomponentidele juurde pääseda ka sellega seotud toiminguid ja hooldust. Integreeritud valemihaldus võimaldab paindlikult lisada valemit või hallata selle järjestust. Juhtimine toimub neljas režiimis. (1) Käsirežiim: programmifunktsiooni saab käsitsi sisse ja välja lülitada, mis muudab operaatori jaoks paindlikumaks seadmete testimise proovietapis või mitmeotstarbeliste tööde ajal. (2) Poolautomaatne režiim: samme saab valida ja teostada individuaalselt, olenevalt asjaomase toote omadustest ja valemihalduse parameetritest, ning sel viisil saab määrata automaatseid töörežiime. Pärast iga sammu ootab juhtsüsteem kasutajalt järgmisi juhiseid. (3) Automaatrežiim: süsteemi juhitakse automaatselt ja tsükliliselt või see täidab sõltumatusse PCS-süsteemi salvestatud valemit. Selles režiimis pole inimese sekkumist vaja ja saavutatakse kõrge väljund. (4) Hooldusrežiim: see on hoolduseks ja puhastamiseks. Ohutuse tagamiseks tuleb seda juhtida kohalikult operaatoripaneelilt. Veelgi enam, seadmete funktsioone saab hõlpsasti kohandada või laiendada.

Ohutu kaughooldus

Juhtimissüsteemil on kaughooldusüksus, mille kaudu saavad insenerid protsesse optimeerida või rikkeid analüüsida. Vaid ühe klõpsuga saab probleeme lahendada eemalt, suurendades süsteemi kättesaadavust, vältides samal ajal seisakuid, säästes aega ja kulusid. Lisaks on seadistatud ka kliendi poolt juhitav turvaline ja krüpteeritud VPN ning süsteemi saab Simatic TIA portaali kaudu tõhusalt juhtida ning turumuutustest ja sellega kaasnevast toote eluea lühenemisest lähtuvalt kiiresti kohandada.

Tagamaks, et kõik funktsioonid on operaatoritele kättesaadavad, pakub Heinkel Group lisateenuseid juhtimissüsteemide uuendamiseks Simatic S7 TIA-le ning abistab kliente migratsiooni planeerimisel ja haldamisel. Uuenduse kaudu on kliendi investeering pikaks ajaks kaitstud ning süsteem võib vähendada seisakuohtu ja kaevata välja uusi võimalusi edaspidiseks optimeerimiseks.

Liituge meiega

Kõiki küsimusi saab kirjeldada siin ja me vastame teile esimesel võimalusel

Näitus