kõik kategooriad

FIRMAST

Wuxi Zhanghua Pharmaceutical Equipment Co., Ltd asutati 1976. aastal, pühendudes reaktsioonide uurimisele, arendamisele ja tootmisele, kristalliseerumine, filtreerimis-, kuivatusseadmed. Juhtivate tehnoloogiate väljatöötamisega enam kui 40 aastat on meie insenertehnilised seadmed mitte ainult farmaatsiatööstuse jaoks, vaid ka peenkemikaalide, pestitsiidide, uue energia, uute materjalide ja muude tööstusharude jaoks. Kohandame klientidele reaktsiooni-, kristalliseerimis-, filtreerimis- ja kuivatamisprotsessi seadmete integreeritud lahendust.

Suur CNC vertikaalne treipink ja puurpink võimaldab meil kohandada segatud nutsche filter üle neljameetrise läbimõõduga kuivatid koos imporditud keevitusrobotiga, mis parandab keevitamise täpsust, välimust ja kvaliteeti ning kogu seadme ohutust.

Meie tehniline meeskond koosneb erinevate valdkondade, sealhulgas kvaliteedi tagamise, protsesside, seadmete, keevitamise ja elektriku inseneridest ning enamikul neist on töökogemus ja inseneriprojektide kogemus üle kümne aasta. Tuleohtlike, plahvatusohtlike, toksiliste ja söövitavate toodete jaoks farmaatsia-, peenkeemia-, pestitsiidi- ja uue energiatööstuse valdkonnas pakume klientidele kohandatud tehnilisi lahendusi hästi suletud, kõrgvaakum- ja täisautomaatsete seadmetega, tagades ohutu, energiasäästu ja keskkonnakaitse. tootmisprotsess, vastavus EHS nõuetele. Lisaks aitame klientidel optimeerida kvaliteetsete toodete tehnilisi kujundusi. Kõik meie seadmed vastavad FDA, CGMP, ATEX ja ASME nõuetele ning on sertifitseeritud ka PED, MD, LVD, MOM ja CE poolt.

Kuna meie seadmeid on juba müüdud paljudele Aasia ja Euroopa farmaatsia- ja keemiaettevõtetele, on meie müügijärgse teeninduse osakonna inseneridel rikkalik välismaal töötamise kogemus. Järgides professionaalsust, terviklikkust, uuenduslikkust ja harmooniat, on Wuxi Zhanghua pühendunud sellele, et saada kõrgtehnoloogia ja kõrge kvaliteediga arenenud ülemaailmseks ettevõtteks, mida kõik kliendid usaldavad. Zhanghual on üle kümne patendi ja tarkvara autoriõigused, mis näitavad selle jätkusuutlikku arengut ja innovatsiooni. Aastatepikkuste jõupingutuste kaudu on Zhanghua teinud märkimisväärseid edusamme reaktsiooni-, kristalliseerimis-, filtreerimis- ja kuivatamistehnoloogias, mida rakendatakse farmaatsia-, keemia- ja muude hea mainega tööstusharude seadmetele.

sertifikaat

55
54
53
52
51
50
49
48
47
46
45
44
43
42
41
40
39
38
37
36
35
34
33
32
31
30
29
28
27
26
25
24
23
22
21
20
19
18
17
16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
4
3
2
1

Töökoda

Kliendi Fotod

Liituge meiega

Kõiki küsimusi saab kirjeldada siin ja me vastame teile esimesel võimalusel

Näitus